Progreen 

Lojistik firmaları ile müşterileri arasındaki ilişkilerin başarılı olabilmesi için vizyon, bilgi ve stratejilerin paylaşımı önem taşımaktadır. PROGREEN uçtan uca tedarik zinciri teknolojilerini kullanarak, müşterilerinin tedarik zincirlerine entegre olmakta ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

teknoloji

PROGREEN, hem kendi iç süreçlerini yönetmek, hem de müşterilerinin operasyonlarını daha verimli yürütebilmelerini sağlamak için en iyi IT çözümleri ile çalışmaktadır. Aynı zamanda müşterilerinin süreçleri için sürekli olarak pazardaki en yeni teknoloji ve imkanları araştırmaya devam etmektedir. Tedarik zinciri üzerindeki mevcut tüm verileri toplamak için RFID, GPRS gibi son teknolojileri kullanılır ve gerektiğinde bilgiler iş ortakları ile paylaşılır. PROGREEN, tüm kullandığı araçlarında varolan araç takip sistemlerini, sadece mesaj ve pozisyon için değil aynı zamanda sefer detayları için veri toplama sistemi olarak kullanmaktadır

PROGREEN e-lojistik uygulaması ile Müşterilerine Depo ve Taşımacılık Siparişlerini Sistem üzerinden izleme, stok seviyelerini ve giriş-çıkış hareketlerini takip etme ve Fatura Bilgilerinin izlenmesi imkanını sağlar, uyarılar gönderir.

PROGREEN Ortaklaşa çalışma ve entegrasyonun Müşterilerinin Tedarik Zincirlerine Değer katılması Noktasında önemli olduğunu farkındalığı ile farklı Müşteri ve Sektörlerde başarılı Entegrasyon projesini hayata geçirerek özellikle Depo Uygulama konsunda Tecrübesini kanıtlamıştır.

Detaylı Bilgi için: progreen@progreen.com.tr